Офіційний сайт міста Ізюм

64 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

Без названия

        На цьому тижні стартував чемпіонат Харківської області з баскетболу серед юнацьких команд 2005-2006 р.н. Команда тренера-викладача Скрипника Р.В. 15 грудня 2017 року провела гру на виїзді з командою КДЮСШ № 2 м. Харкова. Перемогу одержали харків’яни з рахунком 82:31.

        У п’ятницю, 22 грудня, у спортивній залі СК Локомотив відбудеться наступна гра чемпіонату. Ізюмчани будуть приймати команду ДЮСШ № 7 м. Харкова.

        У м. Добропілля Донецької області з 13 по 16 грудня 2017 року відбувся VІІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті С.Г. Арутюнова. У змаганнях брав участь вихованець відділення боксу Могилевський Максим (тренер-викладач Літвінов І.О.), який у свій ваговій категорії став переможцем турніру.

        З 15 по 16 грудня в м. Харків пройшли змагання ХVІІІ відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ) серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів «ДІТИ УКРАЇНИ». У турнірі брали участь 6 учнів відділення тхеквондо (ВТФ) під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. Орел Ілля став бронзовим призером турніру серед кадетів у ваговій категорії 61 кг.

        17 грудня у м. Харкові відбувся обласний турнір з кікбоксінгу WРКА, в якому брали участь 12 вихованців школи під керівництвом тренера-викладача Дудінка А.А. Наші спортсмени продемонстрували відмінну фізичну підготовку та вибороли 9 перших місць. Перемогу на турнірі здобули Кочура Антон, Дуднік Андрій, Сухов Макар, Ковальський Кирило, Ковальська Поліна, Коваленко Дар’я, Феоктистов Матвій, Василевський Владислав, Запорожченко Андрій.

        18 грудня 2017 року у м. Харкові стартував Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді 2000-2001 р.н. пам’яті ЗТУ Б.К. Андреєва. У турнірі беруть участь Сірик Віталій та Пелех Данило під керівництвом тренера-викладача Кириченка В.П.

        23 грудня у смт Слобожанське Харківської області відбудеться Відкритий турнірі з боротьби самбо серед новачків, в якому візьмуть участь 15 вихованців відділення боротьби самбо (тренер-викладач Настаченко М.О.).

         На цьому тижні 23-24 грудня у спортивній залі по вул. Замостянській, 31 пройде відкритий турнір з міні-футболу, присвячений новорічним святам, серед юнаків 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. У турнірі візьмуть участь команди Ізюма, Змійова, Балаклії та Бахмута.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради