177 переглядiв

Спортивний  турнір пам’яті…

 

            8-9 жовтня в спортивній залі  СК « Локомотив» ДЮСШ ім. В.Ткаченка за підтримки міської влади,  управління молоді, спорту та іміджевих проектів було проведено традиційний  відкритий  турнір з баскетболу серед юнаків 2000-2001  років народження  пам’яті Ізюмських тренерів Володимира Баклашкіна та Володимира Ткаченка. В турнірі прийняли участь команди з міст Ізюм, Лозова, Харків, Дружківка.   

            Перед початком ігор було проведено парад відкриття, на якому були присутні Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Володимир Мацокін, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян.

            У своєму вітальному слові Валерій Віталійович відзначив, що йому дуже приємно відкривати цей турнір, адже у 80—х роках він сам був вихованцем Володимира Баклашкіна, грав за збірну Ізюма на обласних, республіканських змаганнях. А також побажав гарних ігор та яскравих перемог.

            За вагомий внесок в розвиток ізюмського баскетболу  Валерій Марченко вручив грамоту одному із постійних спонсорів – Миколі Ковалю. Той, в свою чергу, привітав спортсменів зі святом, подарував баскетбольні м’ячі нашій команді, а колишньому вихованцю Володимира Баклашкіна В’ячеславу Осєєву вручив подарунок на згадку — баскетбольний м’яч та форму.

            В знак гостинності капітанам усіх команд були вручені короваї.

            Після урочистої частини турнір розпочався грою Лозової та Дружківки, в якому дружківці вибороли перемогу.

            За результатами змагань,   у фінальній грі з дружківцями, з рахунком 93:73, команда нашого міста стала переможцем турніру. Слід зазначити, що ізюмчани кілька останніх років виборюють перемогу у гостей турніру. Під час першої гри з харків’янами 8 жовтня  вже на четвертій хвилині наша команда впевнено  йшла попереду з рахунком 15:0.

            Друге та третє місця здобули команди Дружківки та Харкова відповідно.

            Кращим гравцем турніру визнано  гравця ДЮСШ ім. В. Ткаченка м. Ізюма  Давида Коваленка.

            Серед юних баскетболістів визначали кращих в двох конкурсах : штрафного та дальнього кидків. В обох конкурсах перемогу здобули ізюмчани –  “Штрафний кидок” –  Ярослав Качан, “Дальній кидок” – В’ячеслав Агішев.

            По закінченню змагань всі призери та переможці були нагороджені  грамотами та кубками.

Електронна платформа Громадський бюджет