258 переглядiв

СПОРТИВНИЙ ВІКЕНД

14

У грудні відмінні оцінки в своїх спортивних щоденниках отримали вихованці Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка по відділеннях тхеквондо (ВТФ), кікбоксінгу WРКА, баскетболу та боксу. Відповідно до графіків проведення змагань 04.12.2016 року в місті Харкові відбувся відкритий Кубок Харківської області серед дітей та юнаків з тайванського боксу Муей-Тай.

Відповідно до вагових категорій учасників результати участі наших спортсменів наступні: Кочура Антон – І місце Кочура Артем – ІІ місце Сухов Макар – ІІ місце Колісник Владислав – ІІ місце Санжаревський Єгор – ІІІ місце Таран Артем – ІІ місце.

10.12.2016 року ізюмчани приймали гостей з міст Краматорська та Балаклеї на боксерському ринзі. В змаганнях взяли участь 67 юних спортсменів.

Наші боксери гідно виступили на цих змаганнях, продемонстрували спортивний характер та бійцівські якості боксерів. Чудово провів свій переможний бій Кузнецов Назар, учень ІЗОШ № 6. Тренери- викладачі з боксу Кириченко В.П. та Літвінов І.О. ще раз довели свій професіоналізм.

З 16 по 18 грудня в місті Харкові проходив ХVІІ відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів «ДІТИ УКРАЇНИ». Змагання були присвячені 25-ти річчю Федерації тхеквондо України та закриттю сезону 2016 року. На турнір подали заявки більше ніж 600 юних спортсменів з 43 регіонів України, серед них і вихованці Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка в кількості 5 чоловік під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. Наші учасники показали наступні результати: Жуков Іван, (юнаки до 37 кг) – І місце Лисенко Станіслав (юнаки до 34 кг ) – ІІІ місце Григоренко Андрій (юнаки) – V місце Орел Ілля (кадети до 53 кг) – V місце. Наш земляк, колишній вихованець спортивної школи, Чеша Влас у категорії кадети (до 61 кг) посів І місце. За підсумками проведених змагань у 2016 році Палій В.В., тренер- викладач з тхеквондо, посідає достойне місце в рейтинговій таблиці.

17-18.12.2016 року в місті Харкові вихованці відділення кікбоксінгу брали участь у обласному турнірі з кікбоксіну WРКА. Команда складалася з 6 юних спортсменів. Призові місця вибороли в категорії лайт-контакт: Таран Артем – І місце Колесник Владислав – І місце Дубовик Дмитро – І місце Коваленко Дар’я – І місце Фесенко Костянтин – ІІ місце Ковалевська Поліна – ІІІ місце. Дудніку А.А., тренеру-викладачу з кікбоксінгу, велика подяка за проявлений спортивний ентузіазм.

17-18 грудня 2016 року в м. Харкові проходив черговий тур відкритого чемпіонату м. Харкова з баскетболу серед юнацьких команд (U-12). 17 грудня відбулася гра з командою м. Краснограда, в цій напруженій грі ми здобули перемогу над сильним суперником з рахунком 44:41. В другій грі 18 грудня суперником ізюмчан були баскетболісти Харківської ДЮСШ № 7 (друга команда). Не дивлячись на втому наших спортсменів від переїзду, вони здобули перемогу з рахунком 64:42. Особлива подяка тренеру- викладачу з баскетболу Скрипнику Р.В. за успішний виступ команди та проявлений спортивний характер підопічних під час гри. Завдяки підтримці адміністрації Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, батьків вихованців та адміністрації міста Ізюма юні спортсмени мають можливість брати у різноманітних змаганнях та достойно представляти наше місто.

18 грудня 2016 року в Міському палаці культури проходив фінальний турнір з швидких шахів «Кубок міста Ізюм 2016». В підсумкових змаганнях прийняли участь 15 спортсменів.

1-е місце зайняв кандидат в майстри спорту М.Лебедєв, 2-е місце Тимченко Л.,3-е місце Іваненко Ю.,4-е місце Зиньковський С.,5-е місце Рубан В.,6-е місце Кривошеєнко В. Ці шахісти в подальшому будуть відстоювати честь міста на обласних змаганнях.

Переможці змагань були нагороджені кубком та почесними грамотами від Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради та цінними подарунками від спонсорів. Міський шаховий клуб нагородив усіх учасників турніру шаховою літературою.

Поздоровляємо усіх любителів шахів з наступаючим  Новим роком та Різдвом Христовим і запрошуємо приєднуватись до міського шахового клубу: 099 336 20 78 ! 

Футбольний клуб “Крем`нець” поздоровляє усіх любителів спорту, ветеранів та палких вболівальників клубу з Наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Управління

молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет