275 переглядiв

Спортивний вікенд

17 вересня на стадіоні «Крем’янець» серед аматорських команд міста Ізюм пройшов традиційний футбольний турнір «Переможці».

В цьому турнірі брали участь такі команди: «Вікторія» (ФК «Крем’янець»), «Автодор», «Сатурн», «Олімпік», «Арсенал», дві команди ветеранів міста та команда юнаків.

На параді відкриття змагань присутні були Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступники Костянтин Петров, Володимир Мацокін, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян.

У вітальному слові Валерій Марченко зазначив, що приємно бачити на турнірі не тільки молодь, а й досвідчених ветеранів спорту. Також побажав наснаги і “нехай переможе сильніший”.

В запеклій боротьбі за кубок Ізюмського міського голови, перемогу та грошову винагороду 1000 гривень здобула команда “Олімпік”, друге місце та винагороду 600 гривень отримала команда “Вікторія” (ФК “Крем’янець”), третє місце та винагороду 400 гривень здобула команда “Автодор”.

Кращим воротарем турніру визнано Анатолія Грачова – команда «Вікторія» (ФК «Крем’янець»).

Кращий захисник Олександр Мороз – «Автодор».

Кращий нападаючий Олександр Мухін – «Олімпік».

Футбольний клуб «Крем’янець» дякує за підтримку в організації турніру Ізюмського міського голову Валерія Марченка та керівництво міста.

 

Відеорепортаж