134 переглядiв

«Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

Шановні мешканці м. Ізюма!

 

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються у Нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», а саме:

– субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Ізюм по вул. Замостянська, 3, Харківська область (соціальне житло – квартири) / KfW»;

субпроект «Покращення умов надання послуг шкільної освіти у ДНЗ №16 м. Ізюм, Харківська область/KfW».

 

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до 7 лютого 2020 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроектів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроектів в м. Ізюм буде створено житло для тимчасового проживання близько 24 внутрішньо переміщених осіб та замінено вікна в Ізюмському ДНЗ №16.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП)

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП)