51 переглядiв

Стипендії Ізюмського міського голови в цьому році отримали 12 дітей

 

DSC07732

В рамках міської програми «Підтримки молодіжних ініціатив та обдарованої молоді на 2020-2025 роки», а також відповідно до «Положенням про присудження стипендій Ізюмського міського голови обдарованим дітям та молоді» починаючи з 2017 року виділяються щомісячні стипендії Ізюмського міського голови обдарованим учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, вихованцям ДЮСШ, закладів культури. Стипендії засновані з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, стимулювання їх до навчання, наукової, спортивної діяльності, творчості та засвідчення їх особистих досягнень у освітній, спортивній та мистецькій номінаціях. Всього на рік присуджується 12 стипендій розмір однієї Стипендії складає – 500,00 грн. на місяць.

 

Список Стипендіатів Ізюмського міського голови 2021 рік:

 

В освітній номінації:

 

1.Переможець обласних етапів Всеукраїнських учнівських конкурсів та олімпіад з фізики, англійської мови, української мови та літератури – Гой Лілія.

 

2.Переможець обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, географії, англійської мови та основ правознавства – Долгарьов Дмитро.

 

3.Переможець обласних Всеукраїнських учнівських конкурсів та олімпіад з історії та інформаційно комп’ютерних технологій – Нестеренко Дмитро.

 

4.Переможець Всеукраїнського конкурсу та Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання – Коломацький Нікіта.

 

5.Переможець обласних етапів Всеукраїнських конкурсів та учнівських олімпіад з біології та географії – Клименко Аліна.

 

6.Переможець Всеукраїнських фестивалів та конкурсів закладів позашкільної освіти – Снісаренко Юлія.

 

В мистецькій номінації:

 

1.Учасник і соліст зразкового аматорського ансамблю народного танцю “Вдохновєніє”, переможець Всеукраїнських фестивалів сучасного сценічного танцю та українського народного танцю – Китайов Максим.

2.Соліст зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас», лауреат Міжнародних фестивалів-конкурсів – Щеглов Михайло.

 

3.Учень «Ізюмської художньої школи ім.. С.І. Васильківського», переможець Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів – Маляров Денис.

 

В спортивній номінації:

 

1.Вихованка відділення кікбоксінгу Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, переможець Чемпіонатів України з кікбоксінгу та призер Чемпіонатів України з боксу. Кандидат у майстри спорту України з боксу – Коваленко Дар’я.

 

2.Вихованка відділення тхеквондо Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, переможець Всеукраїнських Чемпіонатів та турнірів з тхеквондо – Казакова Ангеліна.

 

3.Вихованець відділення боксу Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, Чемпіон України з боксу серед юнаків. Кандидат у майстри спорту України з боксу – Рябенко Андрій.

 

Конкурс молодіжного волонтерства «Я-громада»

 

Переможець міського конкурсу молодіжного волонтерства «Я – громада» Яншин Денис – учень Кам’янського ліцею.

 

Електронна платформа Громадський бюджет