Офіційний сайт міста Ізюм

180 переглядiв

Стипендії Ізюмського міського голови як мотивація для нових досягнень

 

       IMG_3198

       За ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка 21 лютого 2017 року відбулося засідання спеціальної комісії, щодо питання з призначення стипендій обдарованим дітям загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, вихованців ДЮСШ, закладів культури міста.

         Стипендії отримають обдаровані діти в розмірі 400 грн. щомісячно протягом  9 місяців з моменту присудження.

         Стипендії присуджено наступним учням в таких номінаціях:

В освітній номінації:

       1.Хрипунов Ілля Михайлович- переможець конкурсу «Учень року», переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики.

       2.Коноваленко Юлія Сергіївна- переможець всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та астрономії.

       3.Храпунова Ірина Миколаївна- переможець всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, хімії.

       4.Тарасов Владислав Сергійович – переможець всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, географії.

       5.Воронов Данило Миколайович – переможець обласних змагань «Спорт протягом життя».

       6.Орел Владислав Олегович – обдарований учень, лідер учнівського самоврядування.

В мистецькій номінації:

       1.Мацуцька Анастасія Віталіївна – учасниця вокального колективу «Art-Music», переможець регіонального конкурсу виконавців естрадної пісні «Золота осінь».

       2.Третяк Андрій Іванович – вихованець Ізюмської дитячої музичної школи, переможець обласного конкурсу виконавців на народних інструментах (акордеон, баян).

       3.Танцювальна пара: Серебряков Володимир Геннадійович – учасник зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Елегія», переможець турнірів «Гран-прі Слобожанщини», Кубок України зі спортивного танцю; Бублик Єлизавета Михайлівна- учасниця зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Елегія», », переможець турнірів «Гран-прі Слобожанщини», Кубок України зі спортивного танцю.

 В спортивній номінації:

        1.Таран Артем Русланович – вихованець відділення кікбоксінгу WPKA Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, переможець та призер Всеукраїнських , обласних, міських турнірів.

       2.Орел Ілля Романович – вихованець відділення тхеквондо (ВТФ)  Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, чемпіон Харківської області з  тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер Чемпіонату України, переможець та призер обласних, міських турнірів.

       3.Фесенко Данило В’ячеславович – вихованець відділення футболу Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, чемпіон Харківської області з футболу серед юнаків молодшої вікової групи.    

          Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, матеріальна підтримка таких талановитих, успішних та обдарованих дітей буде тепер  традиційною. Це справжній стимул для нових звершень, бо діти — це наше майбутнє. Тому їм треба всіляко допомагати, підтримувати зростання їхнього потенціалу.

                                      Управління молоді, спорту та іміджевих проектів