212 переглядiв

Свято національної ідентичності – 21 травня в Україні відзначають   День вишиванки

день вишиванкиa

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками.

Карантин — не привід День вишиванки у 2020 році провести нудно. Навпаки, купа вільного часу та креативні ідеї створять феєричний настрій та поповнять сторінки Інтернету яскравими фото.

Тож у цей день, 21 травня 2020 року, ми як і всі свідомі громадяни країни, зробимо простий вчинок: одягнемо вишиванку – національне українське вбрання, прийдемо на роботу, виразивши свою національну і громадську позицію та духовну свідомість.

Протягом цього дня на Центральній площі міста кожен житель нашої громади може ознайомитися із своєрідною загальноміською національно-патріотичною акцією “Бережи українське – намалюй вишиванку”, в якій візьмуть участь працівники установ, організацій та підприємств Ізюмської міської ОТГ.

Всі бажаючі також можуть стати частиною святкової акції, зробити пам’ятні фото та скріпити патріотичну свідомість нашого народу.

Запрошуємо всіх долучитись до Дня вишиванки та прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі та присадибні ділянки організацій, закладів, приватні будинки, подвір’я.

А міська влада бажає всім жителям Ізюмської міської ОТГ легкості та світлих думок, як білосніжні решетилівські сорочки білим по білому, квіткового розмаю, як на борщівських сорочках, впорядкованості та гармонії у справах, як у гуцульських мотивах. Ну і щоб на вашому життєвому полотні було побільше червоного кохання і поменше чорних моментів.

Електронна платформа Громадський бюджет