371 переглядiв

Танго Сузір’їв у Новорічну ніч!

IMG_7550

У Святкову ніч з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 року на центральній площі міста Ізюм було влаштовано гучне свято «Танго сузір’їв» , на якому зібралася ізюмська громада та керівництво міста.

О 23:30 розпочалась офіційна частина свята. Усі присутні могли провести рік, що минає, піднявши келих червоного вина, котрим пригощали усіх бажаючих. Без п’яти хвилин дванадцята присутні на великому екрані подивились привітання Президента України та підняли келихи шампанського, виголошуючи привітання і запалюючи бенгальські вогні! Після дванадцятої години ізюмчан привітало керівництво міста – Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук, Костянтин Петров та Володимир Мацокін. Вони привітали ізюмчан і побажали  усім щастя, здоров’я, миру та злагоди.

Після урочистостей розпочалась розважальна програма «Танго сузір’їв», яку підготували працівники Управління культури Ізюмської міської ради. Під час свята усі 12 зодіакальних знаків представили себе, а символ року Півень зачитав для кожного гороскоп на майбутній рік. Виступ кожного сузір’я супроводжувався конкурсом для представників цього знаку, а також музичним привітанням від вокалістів та хореографів нашого міста. Під час конкурсів присутні могли не тільки від душі повеселитись, а й отримати корисні та цікаві призи – шампанське, магніти, рушники та інші предмети побуту із зображенням символу року. Також по площі ходили казкові персонажі, котрі залюбки фотографувалися із усіма охочими і дарували дітворі цукерки та мандарини.

Усю новорічну ніч присутні на площі ізюмчани та гості нашого міста залюбки  веселились, танцювали, грали та співали разом. Будемо сподіватись, що і весь наступний рік буде таким веселим і привітним, як перша його ніч!

З Новим Роком, Ізюм!

 

Управління культури Ізюмської міської ради

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет