Офіційний сайт міста Ізюм

375 переглядiв

У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Байдиківка» Ізюмської міської ради завершена підготовка до прийому дітей

 

1

12 червня «Байдиківку» перевіряла комісія у складі Ізюмського міського голови Валерія Марченка, заступника міського голови Володимира Мацокіна, представників міськвиконкому, санітарно-епідеміологічної служби, пожежної інспекції та інших контролюючих органів. Разом з працівниками закладу посадовці оглянули територію та зміни, які відбулися за рік.

На чималій просторій території працівники навели порядок та створили затишок. Перед відкриттям першої літньої зміни, яка розпочнеться 20 червня і триватиме до 10 липня, було оновлено приміщення корпусів табору, встановлено нові дверні полотна, замінено водогін у їдальні, пофарбоване дитяче надвірне ігрове приладдя, лавки, альтанки, посаджено клумби тощо. На пляж завезено свіжий пісок. На харчоблок за кошти місцевого бюджету придбано велику холодильну шафу та овочерізку, а у спальні кімнати закуплені 15 нових ліжок.

Як зазначив директор табору Сергій Бовдуй, всім необхідним діти будуть забезпечені в повному обсязі: посуд, постільна білизна, подушки, матраци, ковдри та простирадла – цілком вистачить для всіх. Крім того, діти матимуть змогу брати участь у різноманітних спортивних змаганнях, концертах, шоу-програмах, творчих гуртках, дискотеках. А оскільки «Байдиківка» розташована на березі Оскільського водосховища, то купання додасть їм сили і здоров’я на весь наступний рік. Після активних занять діти смачно харчуватимуться у їдальні, бо кваліфіковані кухарі надаватимуть збалансоване якісне і різноманітне харчування.

Для роботи з дітьми набрано професійний колектив вихователів, медичних працівників та технічного персоналу. Безпеку під час літнього відпочинку цілодобово забезпечуватимуть працівники Ізюмського відділу поліції.

У першій літній зміні цього річ відпочиватимуть 150 дітей з міста Ізюм, Ізюмського району та інших областей Слобожанщини, з них частина – діти пільгових категорій, які оздоровляться за кошти місцевого бюджету.

Цього сезону повна вартість путівки складає 4395 грн. за 21 день оздоровчої зміни – це найнижча ціна в регіоні. У вартість путівки включено все: харчування, культурно-масова робота, медичне обслуговування, страхування, заробітна плата персоналу, орендна плата за землю, використання електроенергії тощо. Для всіх батьків вона коштує однаково, єдине, що деякі первинні профспілкові організації або підприємства відшкодовують частину вартості путівки, а решту сплачують батьки.

Зазначимо, що перша зміна у «Байдиківці» вже повністю укомплектована. Тож, шановні батьки, поспішайте придбати путівку й оздоровити своїх дітей у другий сезон, який триватиме з 14 липня по 3 серпня. Бо найкращий відпочинок – це відпочинок саме в дитячих закладах, де кожна дитина вільно почувається в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво, з користю проводить час. Саме під час літнього відпочинку у «Байдиківці» ваші діти матимуть можливість отримати яскраві враження та позитивні емоції від спільного дозвілля з друзями.