Офіційний сайт міста Ізюм

250 переглядiв

У Ізюмському дошкільному закладі №4 оновили обладнання на харчоблоці

IMG_3146

18 жовтня адміністрація, батьки та вихованці ІДНЗ №4 гостинно зустріли Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфганга Мессингера. Йшлося про підбиття підсумків міні-проекту «За харчоблок сучасний нам діти дуже вдячні».

Зустріч відбулась за участі заступника Ізюмського міського голови з гуманітарних питань В.В.Мацокіна, начальника управління освіти Ізюмської міської ради О.В.Безкоровайного, які висловили слова вдячності за фінансову допомогу у придбанні технологічного обладнання у харчоблок закладу. Було зазначено, що ця підтримка є свідченням розуміння важливості дошкільного виховання, небайдужого ставлення до проблем освіти в нашому місті та країні.

Завідувач О.О.Степанкіна та представники батьківської громади подякували за те, що завдяки фінансової підтримці Генерального консульства ФРН та міської влади діти у дитячому садочку кожного дня мають можливість отримувати якісну, смачну їжу, яка виготовлена на сучасному технологічному обладнанні у відремонтованому харчоблоці.