Офіційний сайт міста Ізюм

160 переглядiв

У селі Оскіл Ізюмського району урочисто відкрили першу чергу Букінського водогону

DSC00864

       У середу, 25 жовтня 2017 року, введено в експлуатацію 5 км. водогону від водозабірної станції Букіне до села Оскіл. Воду зі свердловини глибиною 700 метрів отримають 1,5 тисячі абонентів.

       Загальний кошторис реконструкції Букінського водогону складає 90 млн. грн., із них міська влада виділила понад 3,5 млн. грн.

       На відкритті водогону у селі Оскіл, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко відзначив, що проект вдалося реалізувати завдяки сприянню голови Харківської ОДА Юлії Світличної. На новий водогін мешканці Осколу чекали 12 років.

       В свою чергу, Ізюмський міський голова Валерій Марченко під час свого виступу зауважив, що завдяки плідній співпраці керівництва області та міської влади понад 4 тис. жителів Ізюмського району та міста Ізюм незабаром отримають якісну чисту воду із Букіно, а також подякував за розбудову інших спільних проектів, таких як ремонт автотраси та залізобетонного мосту в м. Ізюмі і утеплення об’єктів соціальної інфраструктури за обласною програмою «Разом в майбутнє».

       Планується, що після підключення с. Оскол, водою забезпечать жителів сіл Капитолівка і Діброва, а потім відбудеться підведення до водобаків на вул. Аеродромна в Ізюмі. Таким чином, Ізюмське комунальне водопровідно-каналізаційне підприємство до кінця 2018 року зможе надати послуги центрального водопостачання в усіх населених пунктах.

       Після завершення офіційної частини, учасники заходу символічно відкрили нову колонку з питною водою в центрі села, а творчі колективи осколян виступили для присутніх з чудовою концертною програмою.