184 переглядiв

У закладах освіти Ізюма тривають ремонті та відновлювальні роботи

01

Турбота про заклади освіти Ізюма, поліпшення їх матеріально-технічної бази та умов перебування дітей у них є пріоритетними напрямками роботи керівництва міста. Приємно, що наприкінці 2018-2019 навчального року з міського бюджету було виділено 597 тисяч гривень і розпочато впорядкування майданчиків для проведення урочистостей біля загальноосвітніх закладів. Детальніше про це та про заплановані на час літніх канікул ремонтні роботи в освітніх установах міста розповідає начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій БЕЗКОРОВАЙНИЙ:

– Цього року до свята останнього дзвоника були закінчені роботи по облаштуванню майданчиків біля гімназії №1 та ЗОШ №10. І діти святкували закінчення навчального року вже на нових подвір’ях, у комфортних та зручних умовах.
До початку нового навчального року планується привести до ладу і подвір’я ЗОШ №2. Також у цій школі будуть розпочаті внутрішні роботи по ремонту підлоги.
А у ЗОШ №11 у рамках проекту «Разом у майбутнє» вже розпочалося облаштування прибудинкової території і укладається плитка.
Через два тижні у ЗОШ №4 почнеться капітальний ремонт туалетів.
Також цього року вже придбані і для дошкільних, і для загальноосвітніх закладів міста посуд, фарба, миючі засоби. А у школи та гімназії закуплені пилосмоки для зручного прибирання у кабінетах початкових класів, які сьогодні працюють за програмою Нової української школи.
Всі інші навчальні заклади планують поточні ремонти своїх приміщень та підготовку опалювальної системи до нового навчального року.

Електронна платформа Громадський бюджет