Офіційний сайт міста Ізюм

175 переглядiв

Учасники школи лідерства «МОСТ» презентували молодіжні проекти

IMG_7152

Учасники школи лідерства «МОСТ» презентували молодіжні проекти

        20 червня 2017 року в малій залі виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулась презентація проектів, які підготували молодіжні лідери після навчання у школі лідерства «МОСТ».

       Протягом трьох місяців слухачі школи отримували знання від провідних фахівців галузей та організовували молодіжні заходи. Так, за часи роботи першого сезону «МОСТа» молодь прослухала лекції від заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна, начальників управлінь Ізюмської міської ради та діячів у сфері громадської активності. Були організовані масовий забіг на гору «Крем’янець», рухливий квест вулицями міста та запуск небесних ліхтариків під час святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

       Цього ж дня на розсуд комісії, яку очолив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, молодь представила свої проекти, які вона хоче втілити найближчим часом.

       Серед 5 проектів пролунали ідеї проведення міського пікніка у центральному парку, фестивалю солодощів, фестивалю фарб «холі», масових флешмобів та спортивного турніру з баскетболу.

       Кожен з молодіжних проектів знайшов відгуки від членів комісії, а Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради взяло їх до уваги, з метою внесення до календарного плану заходів.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

 Ізюмської міської ради