184 переглядiв

Учнівська молодь міста візьме участь в конкурсі «Школа Успіху 2017»

4

 

       21 березня 2017 року в великій залі Ізюмської міської ради за сприяння Управління молоді, спорту та іміджевих проектів  і управління освіти відбулась відкрита нарада серед учнів загальноосвітніх закладів міста з питань участі в проекті Фонду Кличка «Школа Успіху 2017».

       З вітальним словом до учасників наради звернувся заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін : «Минулого року до 100 найактивніших учнів України увійшов ізюмчанин Владислав Орел. Всім вам відомо, що в рамках «Школи Успіху» братів Кличко він отримав сучасні знання та навички від кращих компаній країни та світу, а пізніше як випускник фонду, здобув по грантовій програмі для Ізюма спортивний майданчик від ТМ «Coca-Cola», який було встановлено в його рідній ІЗОШ №2. Як міська влада ми розглядаємо ізюмчанина, що візьме участь у «Школі Успіху 2017» як потенційного стипендіата Ізюмського міського голови. Тож від нас ви маєте стимул. Перемагайте в цьому проекті та славте рідне місто!»

       Далі переможець «Школи Успіху 2016» Владислав Орел розповів присутнім про умови та правила участі в проекті, поділився своїми враженнями та окреслив  найкращі методи заповнення конкурсної заявки.

Давайте вболівати за юних ізюмчан на їх шляху до «Школи Успіху 2017»!

 

                           Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет