328 переглядiв

Успішний старт для ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка

Вихованці Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи 

ім. В.В. Ткаченка розпочали новий навчальний рік з успішних виступів у змаганнях.

Наші футболісти зіграли дві гри в чемпіонаті Харківської області серед ДЮСШ сезону 2016-2017 років (молодша 2004-2005 р.н. та середня
2002-2003 р.н. вікові групи). В першій грі, яка відбулася 28 вересня на стадіоні «Локомотив», вихованці молодшої вікової групи обіграли команду «Колос» з міста Змійова з рахунком 3:2. Кращим футболістом цієї гри став Слєпічко Євген, учень ІЗОШ № 4.

Команда середньої вікової групи провела гру на виїзді в м. Барвінкове, де обіграла господарів поля з рахунком 4:0. Голи забили: Тітаренко Федір 2 м’ячі, учень ІЗОШ № 4, Шафорстов Кирило, учень ІЗОШ № 5, та Щокін Данило, учень ІЗОШ № 12. До змагань команди підготували тренери-викладачі з футболу Шурчилов Сергій Едуардович та Недавній Вячеслав Володимирович.

Молодці хлопці! Так тримати! Вперед до перемоги – вам бажають всі уболівальники футболу.

24 вересня відбулася матчева зустріч команд м. Ізюма та м. Балаклія юнаків 2004-2005 р.н. з баскетболу. Гра закінчилися з рахунком 60:24 на користь нашої команди (тренер-викладач з баскетболу Скрипник Руслан Вікторович).

02 жовтня в м. Балаклія пройшли змагання відкритої першості Балаклійської ДЮСШ з легкоатлетичного кросу «Балаклійська осінь». У змаганнях брали участь 6 команд з м. Лисичанська, м. Змійова, м. Ізюма, м. Харкова, м. Балаклеї, смт. Слобожанське). Наші легкоатлети показали наступні результати:

Біг 500 м (хлопці 2005-2006 р.н.): Орел Ярослав, учень ІЗОШ № 2, посів ІІ місце з результатом 1.48,25 хвилини, Солодовник Антон, учень ІЗОШ № 10, посів ІІІ місце з результатом 1.49,00 хвилини (тренер-викладач з легкої атлетики Рябініна Вікторія Юріївна).

Біг 500 м (хлопці 2007-2008 р.н.): Травинський Данило, учень Червоношахтарської загальноосвітньої школи, посів ІІІ місце з результатом 1.46,00 хвилини (тренер-викладач з легкої атлетики Шкода Олександр Іванович).

На дистанції в 500 м серед дівчат 2005-2006 р.н. виборола ІІІ місце Жукова Діана, учениця ІЗОШ № 10, з результатом 1.50,37 хвилини (тренер-викладач з легкої атлетики Рябініна Вікторія Юріївна).

З 29 вересня по 2 жовтня в м. Харкові проходив чемпіонат Харківської області з боксу. Чотири вихованці тренера-викладача з боксу Кириченка Володимира Павловича взяли участь в даних змаганнях та вибороли три призових місця: Зінкевич Ілля, учень ІЗОШ № 12, – ІІІ місце, Максименко Максим, учень Ізюмської гімназії № 3 – ІІІ місце, Бараненко Єгор, учень ІЗОШ № 4, – ІІІ місце.

Гордістю нашого міста є вихованець спортивної школи Чеша Влас (тренер-викладач з тхеквондо ВТФ Палій Віталій Вадимович).

В серпні цього року в м. Бухарест Румунія проходив чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. На чемпіонат було заявлено 41 країну з усієї Європи. Нашу державу представляли 20 кращих учасників збірної України, в складі якої був і Чеша Влас. З 26 учасників його вагової категорії Влас посів 8 місце у загальному заліку.

У відкритому чемпіонаті Харківської області з тхеквондо ВТФ, який проходив в м. Харкові з 16 по 18 вересня Влас став чемпіоном області.

Сьогодні ми вітаємо нашого спортсмена-вихованця Харківського державного училища фізичної культури № 1 з успішним виступом та бажаємо йому нових спортивних досягнень, а Віталію Вадимовичу, його тренеру і наставнику, виховувати й надалі достойних спортсменів. Таких, наприклад, як Жила Євгенія, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12. Євгенія, як і Влас, є членом збірної команди України з тхеквондо ВТФ.

28-30 серпня цього року в м. Буча пройшов чемпіонат України з тхеквондо серед юніорів (1999-2001 р.н.). На участь у чемпіонаті було заявлено 158 учасників. Наша Євгенія (до речі наймолодша учасниця) посіла ІІІ призове місце. З чим ми її і вітаємо!

Навчальний рік тільки розпочався, наших вихованців чекають нові старти, нові перемоги. Справжня перемога це коли ти переміг не слабкішого, а сильнішого за себе. Успіх чекає на того, хто до нього прагне!

 

Павленко Г.П., інструктор-методист

Ізюмської ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка

Електронна платформа Громадський бюджет