220 переглядiв

Увага меценати міста!

4904

Шановні меценати міста, звертаємося  до Вас з приводу, який має велике значення для розвитку спорту і популяризації здорового способу життя в м. Ізюмі.

Управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, спільно з спортивними громадськими організаціями   восени 2019 року вперше планується проведення легкоатлетичного забігу серед широких верств населення м. Ізюм.

Особливістю цього спортивного заходу стане участь всіх підприємств, установ, організацій, аматорів та широких верст населення  різних вікових груп. Сподіваємося, що цей легкоатлетичний забіг стане традиційним та одним із найвидовищніших та найочікуваніших спортивних свят,  які проходитимуть в нашому місті.

Наразі, у відповідності до світових традицій, ми  шукаємо спонсорів цього заходу, які допоможуть в його організації.

Оскільки наше місто завжди славилося своїми меценатами і їхніми добрими справами на благо міста і всієї громади,  щиро сподіваємося, що Ви не станете осторонь такого важливого питання, як розвиток спорту в Ізюмі, і фінансово допоможете, та разом з нами приймете участь у легкоатлетичному забігу.

За всіма питаннями просимо звертатися до Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, за адресою: вул. Покровська 32, каб.№5, к.т. 066-212-62-43.

 

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

 Ізюмської міської ради.

 

Електронна платформа Громадський бюджет