Офіційний сайт міста Ізюм

340 переглядiв

В центрі Ізюма відкрили новий спортивний майданчик

IMG_9042

         Урочистості з нагоди відкриття спортивного майданчику відбулись у середу, 11 жовтня 2017 року. Сам спортивний об’єкт знаходиться у центрі міста  на території ІЗОШ № 4.

         Того дня, аби випробувати нове футбольне поле зі штучним покриттям, зібрались спортсмени різноманітних секцій, керівництво міста, ветерани спорту, батьки юних спортсменів і власне ті, кому слід завдячувати за такий подарунок громаді міста — представники  федеральної компанії “Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ“ директор проекту доктор Бербель Швайгер, проектний менеджер соціальної інфраструктури Рене фон Прондзінскі та координатор проекту Марія Захарченко.

         Свято розпочалось з параду спортсменів та їх вихователів. Після чого Ізюмський міський голова Валерій Марченко виступив з вітальною промовою, в якій подякував представникам Уряду Німеччини за такий подарунок нашому місту та зауважив, що міська влада буде й надалі пропонувати грантові проекти для реалізації їх в нашому місті та й надалі плідно співпрацювати з іноземними інвесторами. Пріоритетний напрямок такої співпраці — розвиток соціальної інфраструктури в Ізюмі та підвищення рівня комфорту життя  його мешканців і внутрішньо переміщених осіб. 

         До присутніх також звернувся Рене фон Прондзінскі, який зазначив, що головна ціль роботи їхньої компанії — це підтримка тих громад, які прийняли найбільшу кількість переселенців, як це зробив Ізюм. Також побажав спортсменам захоплюючих ігор без травмувань, красивих голів та спортивного духу.

         І ось урочиста мить — перший символічний гол у ворота на новому полі забиває ветеран спорту Володимир Савченко, тим самим знаменуючи відкриття майданчику для спортсменів міста.