244 переглядiв

В дитяче відділення Ізюмської ЦМЛ придбано новий інвентар

сайт

Як зазначила заступник генерального директора Ізюмсько центральної міської лікарні Надія Пишняк, матеріально-технічне оснащення стаціонарного корпусу продовжується. Наразі, оновлено інвентар педіатричного відділення. Так, придбано сучасні ліжка (21 од.), тумбочки (21 од.), матраци (21 од.), постільна білизна (21 од.), ковдри (21 од.), подушки (21 од.), матраци (21 од.). Загальна сума, яку виділили депутати Ізюмської міської ради за ініціативи Ізюмського міського голови, складає 86 тис. грн. (56 тис. грн. – на меблі, 30 тис. – на м’який інвентар).

Батьки, які перебувають у відділенні разом з дітьми на стаціонарному лікуванні, задоволені умовами.

Адже раніше тут стояли старі ліжка, які прогинались аж до підлоги, були обідрані стіни, стелі, занедбані санвузли.

Тепер же відділення не впізнати. А Надія Павлівна запевнила, що воно стовідсотково укомплектовано необхідним.

Наприкінці 2018 року за кошти міського бюджету  було придбано сучасні меблі для нового відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, яке розташоване на першому поверсі в колишньому відділенні фізіотерапії.

Нагадаємо, що капітальний ремонт стаціонарного корпусу ЦМЛ майже завершено. На це було виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку та з міського бюджету в рамках співфінансування. 

Залишається ремонт першого поверху та впорядкування прилеглої території, на що в міському бюджеті ще буде передбачено додаткові кошти в цьому році.

Електронна платформа Громадський бюджет