436 переглядiв

В Ізюм з робочою поїздкою прибув начальник поліції в Харківській області

27503405_1598255766939048_3320129345334662712_o

       

        У середу, 31 січня  2018 року, начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Олег Бех зустрівся з особовим складом Ізюмського відділу поліції.

        Очільник «главку» ознайомився з умовами роботи і технічним оснащенням поліцейських відділу.

        Олег Бех повідомив, що у цьому році завдяки зусиллям МВС і НПУ обов’язково поповниться автопарк ізюмської поліції, а слідчі отримають додаткову комп’ютерну техніку.

         Конструктивна взаємодія із місцевою владою теж сприяє позитивним змінам. Результатом зустрічі з керівниками міста та району стала домовленість про спільну роботу з встановлення проблемних ділянок на мапі Ізюмщини.

        Зокрема, йшлося про дороги з підвищеною аварійністю, вулиці, які не освітлюються тощо. Ремонт частини з них розпочнеться вже у цьому році.
Звертаючись до співробітників Ізюмського відділу поліції, Олег Бех зазначив, що пріоритетом для Національної поліції залишається безпека людей на вулицях міст. 

        «Справа кожного поліцейського – якісно виконувати свої професійні обов’язки, опікуватися проблемами людей, допомагати їм. Тільки так можна розраховувати на високий рівень довіри громадян», – підкреслив він. – «Коли люди відпочивають, у нас посилений варіант несення служби, пам’ятайте про це».
        Також начальник ГУНП в Харківській області провів прийом громадян.

        До нього звернулися дві родини. Їх діти загинули в ДТП у серпні минулого року.

        Люди скаржилися на неякісне розслідування кримінального провадження. Олег Бех запевнив, що вже у найближчу п’ятницю проведе заслуховування справи. І пообіцяв взяти хід розслідування під особистий контроль.

Електронна платформа Громадський бюджет