137 переглядiв

В Ізюмі абітурієнтів консультували щодо електронної подачі документів

MVT09276

З 1 липня 2019 року в Україні офіційно стартувала вступна кампанія до закладів вищої освіти. Розпочалася вона з реєстрації електронних кабінетів. А з 10 липня виші почали приймати заявки від абітурієнтів. Все проходить через електронну систему.
Аби допомогти ізюмським абітурієнтам уникнути помилок при подачі документів, з ініціативи керівництва міста та за підтримки управління освіти Ізюмської міської ради 12 липня на базі Ізюмської гімназії №3 працівники Харківського національного автомобільно-дорожнього університету провели консультативно-рекомендаційний семінар щодо цьогорічної вступної кампанії.
На думку абітурієнтів електронна подача документів досить важка справа. Тож дізнавшись про такий захід, колишні випускники навчальних закладів міста, а нині абітурієнти, залюбки завітали до спеціалістів аби отримати відповіді на найпоширеніші запитання щодо розрахунку свого середнього балу атестата, нюансів у поданні заяв та документів, створення та правильного завантаження необхідних для вступу файлів до електронного кабінету та багато інших.
Спеціалісти ХНАДУ розповіли про нововведення вступної кампанії, особливості цьогорічних правил прийому, процедурні моменти та послідовність дій при вступі до вишу. Також абітурієнтам були запропоновані інформаційні буклети про факультети та спеціальності, за якими в університеті готують майбутніх автомобілістів.
Слова подяки за організацію такої корисної інформаційно-консультативної зустрічі прозвучали і від рідних, які того дня прийшли разом зі своїми дітьми, аби підтримати їх у виборі майбутньої професії.
Сподіваємося, що такі семінари стануть традиційними для нашого міста. А абітурієнтам нагадуємо, що подання заяв до вишів закінчується 22 липня для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, і 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.