102 переглядiв

В Ізюмі активно готують до зими житловий фонд

 DSC01759

Працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» в багатоповерхівках, які знаходяться в управлінні підприємства, проводять роботи по заміні старих іржавих труб на нові пластикові. Замінюють труби в системах водо- та теплопостачання, водовідведення. В першу чергу роботи ведуться в тих будинках, в яких труби знаходяться в найбільш аварійному стані. Адже більшості з них більше 40 років і вони вже непридатні до експлуатації.
Заміна старих труб на пластикові надасть змогу унеможливити аварійні випадки, уникнути проблем з каналізацією та проривом труб. До того ж пластикові найбільш ефективні та довговічні. «Благоустрій» обслуговує  майже 150 багатоповерхівок, до опресовки системи теплопостачання підготували вже 46 будинків. Слід зазначити, що раніше в жодному будинку таких робіт по заміні труб жодним комунальним підприємством не проводилося.

Разом з тим продовжуються роботи по заміні вікон та вхідних дверей в під’їздах. Роботи частково проведено в 22 будинках – в тих, де найбільший рівень оплати за комунальні послуги. Це надасть змогу зберегти тепло в під’їздах, придати будинкам охайний вигляд та забезпечити комфорт його жителям. До того ж , теплий під’їзд – важлива складова тепла у квартирах. А двері та розбиті вікна в під’їзді становлять 5-15% від сумарних теплових втрат будинку.

Електронна платформа Громадський бюджет