2 328 переглядiв

В Ізюмі буде реконструйовано Центральний парк

Після завершення робіт із реконструкції Центральної площі міста Ізюм планується розпочати і реконструкцію Центрального парку міста.

На даний момент спеціалісти готують макет майбутнього парку в центрі Ізюма.

Зазначимо, що кошти на реконструкцію плануються залучити за допомогою інвесторів, які можуть бути зацікавлені у встановленні в новому парку сучасних розважальних атракціонів для дітей і дорослих.

Нагадаємо, раніше в Центральному парку Ізюма вже працювали розважальні атракціони, серед яких було дитяче колесо огляду. Тепер в Ізюмі планується встановлення найбільшого в Україні колеса огляду.

Наразі готуються відповідні звернення з пропозиціями щодо співпраці в цьому питанні до міжнародних компаній, таких як «Disneyland Park» у Франції, «KidЛандия» у Білорусі, а також звернення до Президента США Дональда Трампа, який 01 квітня 2017 року видав Указ про фінансову підтримку будівництва розважальної інфраструктури в країнах Східної Європи.

Реконструкція Центрального парку в Ізюмі із встановленням сучасних розважальних атракціонів для дітей і дорослих не тільки надасть можливість ізюмчанам якісного дозвілля, а ще й стане додатковим поштовхом у розвитку туризму міста, а також наповнить місцевий бюджет додатковими коштами.

Електронна платформа Громадський бюджет