Офіційний сайт міста Ізюм

349 переглядiв

В Ізюмі для забезпечення благоустрою міста впроваджують GPS-технології 

1

        В кінці грудня 2017 року, за дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка, керівництво КП «Благоустрій міста Ізюм» почало впровадження на підприємстві навігаційної системи GPS.

     Таке рішення було прийнято з метою здійснення ефективного контролю за роботою транспорту, яке щоденно задіяне в наданні послуг ізюмчанам по вивезенню побутових відходів на території Ізюма.

        Таким чином, на чотирьох одиницях спецтехніки були встановлені навігаційні датчики GPS та устаткування, що вимірює рівень палива в транспорті.

        За допомогою цієї технології диспетчер постійно слідкує за місцезнаходженням кожного автомобіля на онлайн карті.

        Система GPS-навігації дозволяє відстежувати маршрут транспортних засобів, часи простою спецтехніки та можливі ухилення від маршруту, а також контролює використання пального і аналізує факти вивезення побутових відходів.

        Нові технології контролю та моніторингу допомогли підприємству вже за перший місяць експлуатації GPS навігації, провести повний аналіз руху транспортних засобів і максимально ефективно оптимізувати робочі маршрути.

        Завдяки цьому кошти, зекономлені на паливі, були направлені на модернізацію матеріально-технічної бази підприємства та збільшення заробітної плати  на 30 % водіям з автосистемою GPS.