266 переглядiв

В Ізюмі дощова погода не завадила стартам легкоатлетичної естафети до Дня Перемоги

 IMG_6796

Дев’ятого травня в Ізюмі відбулася традиційна загальноміська легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організаторами змагань виступили управління молоді, спорту та іміджевих проектів і управління освіти Ізюмської міської ради.
Дощова погода того дня не завадила проведенню забігу, в якому взяли участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста та команда Ізюмського регіонального центру професійної освіти.
Відкрив змагання, вистріливши зі стартового пістолета, Ізюмський міський голова Валерій Марченко.
Маршрут був розділений на 7 етапів: стартували з вулиці Соборної, далі бігли по провулку Соборному, вулицях Гагаріна, Покровській, Героїв-Чорнобильців і фінішували на вулиці Соборній біля КДК «Спартак».
Етапи естафети успішно подолали всі її учасники.
За підсумками святкового забігу перше місце посіли легкоатлети гімназії №3, друге – у команди ЗОШ №12 і третіми були спортсмени школи №11.
Під час церемонії нагородження Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав учасників естафети зі святом Перемоги і зазначив, що відзначати 9 Травня такими спортивними змаганнями стало для нашого міста вже хорошою, доброю традицією. Нею ізюмчани віддають повагу ветеранам та данину пам’яті тим, хто поклав свої життя за мир на українській землі. Також Валерій Віталійович нагородив усіх учасників команд-переможців змагань кубками, грамотами та медалями.

Електронна платформа Громадський бюджет