Офіційний сайт міста Ізюм

230 переглядiв

В Ізюмі готуються до погіршення погодних умов

 

1382093586_snyeg-3

В Ізюмі, як і в усій Україні, готуються до погіршення погодних умов. За дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка, комунальники підготували снігозбиральну техніку і придбали необхідну кількість піщано-сольової суміші.

Згідно з прогнозами Харківського регіонального центру з гідрометеорології, з 27 лютого по 01 березня 2018 року на території Харківської області очікується погіршення погодних умов, а саме: хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця та сніговий накат, вітер східний, 17-22 м/с, на півдні області до 25 м/с.

Як зазначив директор комунального підприємства “Благоустрій м. Ізюма” Юрій Бриль, в місті  підготовлено 5 одиниць спецтехніки та придбано необхідну кількість піщано-сольвої суміші. Боротися із негодою вийдуть декілька десятків співробітників підприємства.

Міська влада закликає ізюмчан в ці дні утриматися від користування автотранспортом без вамогих причин, а також звертається до власників приватних автомобілів – не залишати транспортні засоби на узбіччях доріг, для того щоб комунальники змогли забезпечити якісне прибирання вулиць від снігу.