Офіційний сайт міста Ізюм

247 переглядiв

В Ізюмі готуються до погіршення погодних умов

612585474_w0_h0_otval_t_150_4

В Ізюмі, як і в усій Україні, готуються до погіршення погодних умов. За дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка, комунальники підготували снігозбиральну техніку і придбали необхідну кількість піщано-сольової суміші.

Згідно з прогнозами Українського гідрометцентру, 21-22 січня 2018 року на території Харківської області очікуються сильні снігопади з переходом у дощ, ожеледь на дорогах, посилення штормового вітру зі швидкістю до 12 м/с. В ці дні температура може знизитись в нічний час до 10 градусів нижче нуля.

Як зазначив директор комунального підприємства “Благоустрій м. Ізюма” Юрій Бриль, в місті  підготовлено 5 одиниць спецтехніки та придбано 500 т. піщано-сольвої суміші. Боротися із негодою вийдуть декілька десятків співробітників підприємства.

Міська влада закликає ізюмчан в ці дні утриматися від користування автотранспортом без вамогих причин, а також звертається до власників приватних автомобілів – не залишати транспортні засоби на узбіччях доріг, для того щоб комунальники змогли забезпечити якісне прибирання вулиць від снігу.