108 переглядiв

В Ізюмі капітально відремонтували дорогу по вул. Маршала Федоренка

DSC02353

Це одна з найбільш насичених рухом доріг, адже щоліта багато відпочиваючих їдуть у бік Червонооскільського водосховища, вантажні зерновози постійно возять зернові культури на ІКХП та елеватор «Ізюм Агро-Інвест». Разом з цим ця дорога була в дуже аварійному стані. Та в цьому році вона потрапила до переліку доріг Ізюмської громади, які підлягають капітальному ремонту. Минулого тижня підрядником ТОВ «Легіонбуд» було розпочато роботи з підготовки до укладання асфальтобетону. На цьому тижні вже закінчують класти асфальтове покриття  і планують до кінця тижня роботи закінчити.

Загальна вартість робіт складає 4 800 349 грн. З них 1 445 500 грн. виділено з державного бюджету,  3 354 849 грн. – з міського.

В минулому році асфальтове покриття на цій вулиці на одній із найбільш аварійних ділянок дороги  капітально відремонтували за кошти місцевого бюджету. В цьому – продовжили далі.

Тож в межах міста дорога на вул.. Маршала Федоренка вже майже повністю відремонтована.

І дуже добре, що там, де закінчується нове асфальтове покриття,  розпочинається ділянка дороги, яка веде до с. Оскіл та далеко  за його межі і яку за державні кошти теж  ремонтують.

Тож вже в цьому році відпочиваючі на берегах водосховища нарешті будуть їхати туди по новій рівній дорозі.

Електронна платформа Громадський бюджет