726 переглядiв

В Ізюмі керівництво міста та перевізники досягли згоди

02

Брифінг заступника Ізюмського міського голови Костянтина Петрова щодо ситуації з транспортним перевезенням в Ізюмі

Шановні ізюмчани!

Як вам вже відомо, ситуація з транспортними перевезеннями в країні склалась таким чином, що через підвищення цін на пальне на 30% перевізники стали вимагати підняття ціни на проїзд у громадському транспорті. Не оминула ця ситуація і наше місто.
Так, минулого тижня перевізники, які працюють в Ізюмі, почали вимагати суттєво підняти тариф на проїзд. Але керівництво міста, яке стоїть передусім на захисті інтересів ізюмчан, не пішло на поступки таким радикальним вимогам. Через це минулої п’ятниці транспортники намагалися скоротити кількість рейсів в Ізюмі всупереч діючим договорам на перевезення.
За ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка була організована зустріч з перевізниками, на якій керівництвом міста був запропонований вихід з цієї ситуації, який би влаштовував всіх. Але перевізники відмовились, мотивуючи знову ж таки збитковістю перевезень та постійно зростаючою ціною на паливно-мастильні матеріали.
8 листопада відбулися чергові перемовини за ініціативи вже самих перевізників. Під час перемовин було узгоджено план дій для виходу з цієї ситуації. Завдяки досягнутій домовленості між керівництвом міста і перевізниками транспортного колапсу 9 листопада не відбудеться. Графік руху громадського автотранспорту залишиться незмінним.
Тож заспокоїмо вас, шановні ізюмчани: міська влада зуміла знайти компроміс та уникнути суттєвого зростання тарифу на проїзд в громадському транспорті.

Електронна платформа Громадський бюджет