321 переглядiв

В Ізюмі лікарі готуються до реформи охорони здоров’я в Україні

stock_image2

У вівторок, 20 березня 2018 року, у приміщенні виконавчого комітету Ізюмської міської ради міська влада організувала для лікарів сімейної медицини та лікарів вузького профілю онлайн-вебінар з презентацією спеціалізованої медичної інформаційної системи.

В рамках реформи охорони здоров’я в Україні, дана система буде впроваджена в Ізюмі для забезпечення електронного документообігу між лікувальними закладами, лабораторіями та пацієнтами. Тобто реєстрація, зберігання і обробка медичних даних пацієнтів тепер буде відбуватися в комп’ютерному режимі.

Це дозволить реєстраторам формувати електронну чергу пацієнтів на прийом і викликів додому, а також надасть можливість лікарям ознайомлюватися з медичною карткою пацієнта до початку прийому.

В ході вебінару Ізюмський міський голова Валерій Марченко та заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін зазначили, що міська влада всебічно підтримує процес комп’ютеризації та впровадження спеціалізованих електронних систем в закладах охорони здоров’я міста Ізюм.

Оскільки це надасть можливість значно спростити процедуру надання медичних послуг, як для пацієнтів, так і для лікарів.

Електронна платформа Громадський бюджет