483 переглядiв

В Ізюмі назвали переможця конкурсу «Учень року-2019»

 MVT04178

17 квітня в Ізюмській гімназії №3 відбувся традиційний міський конкурсу «Учень року-2019». У ньому взяли участь 9 талановитих, інтелектуальних та творчих старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста: гімназію №1 представляла Анна Щербак, ЗОШ №2 – Артем Шевченко, гімназію №3 – Анастасія Білоус, ЗОШ №4 – Світлана Коноваленко, ЗОШ №5 – Софія Живолуп, ЗОШ №6 – Тимур Забашта, ЗОШ №10 – Юлія Снісаренко, ЗОШ №11 – Олексій Гущин, ЗОШ №12 – Дар’я Фартушна.

Конкурс «Учень року» один із найочікуваніших та найулюбленіших серед учнівської молоді Ізюма. До нього ретельно готуються, адже це можливість гучно заявити про себе, про свої лідерські та ораторські якості, свої знання та творчі здібності.
Цьогорічні учасники змагалися за звання кращого у трьох конкурсних турах. Перший – «Світ в якому я живу» – візитна картка учня. Протягом трьох хвилин вони розповідали про себе, своє ставлення до світу, найважливіші події у житті та свої мрії. Яскраві та змістовні мультимедійні презентації учнів доповнювалися вокальними виступами та колективною сценічною грою.
У конкурсі «Урок» у номінаціях «Біологія», «Історія», «Література», «Музика», «Географія», «Сюрприз», «Спорт», «Кіно» та «Мій Ізюм» треба було дати правильні відповіді на запитання, по 30 секунд на кожне.
Третій етап конкурсу «Володар слова» став справжнім іспитом, перевіркою творчих та ораторських здібностей учасників. Кожен із них отримав тему для невеличкого виступу, де мав висловити власну думку щодо відомого афоризму.
Учні, педагоги та батьки, які прийшли вболівати за своїх вихованців, оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів.
Перед журі, до складу якого увійшли заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Ізюмської міської ради Юлія Бережна та головний спеціаліст управління освіти Ізюмської міської ради Наталія Філонова, постала складна задача. Обрати найкращого було досить важко, адже кожен із претендентів показав не лише свої інтелектуальні та творчі здібності, але й особисті якості та був гідний перемоги. До того ж, всі вони є постійними учасниками шкільних та міських заходів, учнівських олімпіад та різноманітних конкурсів.
І ось нарешті найурочиста мить нагородження. За результатами трьох етапів конкурсу звання «Учень року-2019» здобула учениця Ізюмської загальноосвітньої школи №5 Софія Живолуп. Вона – багаторазовий переможець різноманітних олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів. Бере активну участь у роботі органів учнівського самоврядування. Захоплюється музикою, малюванням, народними та бальними танцями. У 2017 році з відзнакою закінчила Ізюмську дитячу художню школу імені Сергія Васильківського.
Решта конкурсантів, хоча й трохи засмучені, але все ж горді, що достойно виступили та показали свої знання і таланти.
Під час урочистого нагородження всі учасники отримали Грамоти від управління освіти та сертифікати на отримання грошової винагороди за участь в міському етапі конкурсу.
Голова журі Володимир Мацокін, вітаючи учасників, зазначив, що конкурс «Учень року» вчергове зібрав найяскравіших представників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Щорічно він демонструє Ізюму міць інтелектуального та творчого потенціалу, рівень досягнень та лідерських амбіцій учнів.
Для присутніх було організовано чудову розважальну програму за участі вихованців народного колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники».
Такий захід – це завжди свято як для вчителів, так і для учнів та їхніх батьків, які з задоволенням приходять підтримати своїх дітей. Найкращі учні шкіл нашого міста вчергове довели, що майбутнє належить інтелектуалам, що тільки талант, розум і високий професіоналізм здатні змінити світ на краще.

Електронна платформа Громадський бюджет