205 переглядiв

В Ізюмі облагороджують парк біля «Залізничника»

MVT08911

Другий тиждень тривають роботи по впорядкуванню території парку. Виконують роботи працівники КП «Благоустрій м. Ізюма». На це з міського бюджету було виділено 199 тис. грн.

Як розповів директор «Благоустрою» Юрій Бриль, вже майже покладена плитка на пішохідних доріжках вздовж дитячого майданчика, облаштовано сходи при вході в парк, відремонтовано дитячий майданчик, завезено пісок, установлено урни для сміття, розпочався демонтаж паркану навколо парку. Також відбувається санітарна чистка парку від сухих та аварійних дерев, покіс трави, облаштування клумби на тому місці, де колись був пам’ятник.
Слід зазначити, що ще минулого року Ізюмський міський голова Валерій Марченко на святкуванні Дня залізничника пообіцяв мешканцям мікрорайону зробити поточний ремонт парку. І як завжди – слова не розходяться з ділом.
За умови наявності коштів у бюджеті міста й надалі проводитимуться поточні ремонтні роботи в цьому місці відпочинку.
Тож парк, в якому роками не проводилося жодного ремонту, але який є єдиним місцем для відпочинку для мешканців майже половини міста, незабаром зустріне і дорослих і дітей у всій своїй красі.

Електронна платформа Громадський бюджет