Офіційний сайт міста Ізюм

383 переглядiв

В Ізюмі перевірятимуть підприємців з  приводу легалізації виплат заробітної плати та робочих місць

 1 001

       На минулому тижні робоча група з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення зібралася в оновленому складі на нараду з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком.

     У відповідності до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради члени робочої групи перевірятимуть підприємців на наявність офіційно зареєстрованих працівників і дотримання норм виплати працівникам заробітної плати згідно чинного законодавства, в тому числі мінімальної зарплатні в 3 200 грн.

       А також, планується провести перевірку підприємців за місцем їх фізичної або юридичної реєстрації і таким чином виявити тих, хто проводить свою господарську діяльність на території міста Ізюм, але при цьому ухиляється від сплати податків в місцевий бюджет на користь ізюмської громади.

       У разі якщо робоча група виявить факти нелегальної виплати заробітної плати або зайнятості на підприємстві, таких недобросовісних власників підприємств чекатиме штраф до 96 000 грн.

       Перевірки планується розпочати вже на цьому тижні, для того щоб невідкладно забезпечити матеріальну і соціальну захищеність ізюмчан перед роботодавцями.