Офіційний сайт міста Ізюм

519 переглядiв

В Ізюмі працює адміністративна комісія

1oft Office PowerPoint

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради – це не тільки основний колегіальний орган, уповноважений розглядати справи про адміністративні правопорушення, але й орган, покликаний своїми рішеннями виховувати громадян у дусі точного і неухильного дотримання законів, сумлінного відношення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі і гідності мешканців міста Ізюм, а також попереджати правопорушення.

Члени адмінкомісії працюють за тим же принципом що і суд – виносять Постанови про накладання адміністративного стягнення по широкому колу питань в рамках Кодекс України про адміністративні правопорушення.

На засіданні адміністративної комісії, що відбулось 28 лютого 2018 року було розглянуто 6 протоколів про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів громадянами та громадянами-суб’єктами підприємницької діяльності.

Більша частина протоколів була складена уповноваженими інспекторами з благоустрою міста Ізюм з приводу викидання мешканцями нашого міста сміття в не відведених для цього місцях (парках, скверах тощо), що призводить до утворення стихійних сміттєзвалищ в Ізюмі.

Такими діями ізюмчани не тільки забруднюють рідне місто, а й формують негативне ставлення до принципів добросусідства, порядку і чистоти в Ізюмі.

Враховуючи дані факти адміністративна комісія винесла відповідні Постанови, які стосуються громадян та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності, що порушили правила благоустрою міста Ізюм:

  1. Кравцова Віта Володимирівна – штраф 1700 грн.

(відсутній договір про надання послуг на вивезення побутових відходів);

  1. Шокало Ксенія Сергіївна – штраф 1360 грн.

(порушення правил розміщення рекламної конструкції за адресою м. Харків вул. Сумська);

  1. Санжаревська Наталія Вікторівна – штраф 510 грн.

(складання відходів у не відведених для цього місцях по вул. Пушкінська);

  1. Власенко Ганна Сергіївна – штраф 340 грн.

(складання відходів у не відведених для цього місцях по вул. Пушкінська);

  1. Гомоненко Олена Олександрівна – штраф 340 грн.

(викидання сміття без наявності договору на вивіз сміття);

  1. Орел Микола Олександрович – провадження закрито.

(порушення правил розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Соборна).

 

Нагадуємо, що в разі виявлення фактів порушень правил благоустрою території нашого міста, необхідно обов’язково повідомляти про це до відділу контролю благоустрою міста апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради за телефоном +38 (05743) 2-14-92.

 

Давайте разом зробимо наше місто комфортним та затишним!