218 переглядiв

В Ізюмі працює «Школа Волонтерів»  

 

35_o

       За підтримки міської влади ініціативна група “Нова мета” разом з Всеукраїнською громадською організацією “Поруч” (м.Київ) 27-28 травня на базі Палацу молоді та підлітків “Залізничник” провели тренінг на тему “Школа волонтерів 2017”.

       У проекті брали участь активні громадяни – батьки, вчителі, школярі ІЗОШ №6 та №10, учасники творчих колективів Палацу (учні ІЗОШ №12 та гімназії №1).

       «Школа Волонтерів» сприяла підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі. Під час тренінгів учасники отримали не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

       Проект «Школа волонтерів», який спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності активних громадян про історичний досвід волонтерської діяльності у світі заохочує до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднує громаду задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

 

Електронна платформа Громадський бюджет