298 переглядiв

В Ізюмі  призначено нового військового комісара

В Ізюмському міському військовому комісаріаті відбулись кадрові зміни: 9 вересня 2016 року  наказом командира сухопутних військ №1427  новим військовим комісаром призначено підполковника Валерія Вікторовича Філюнкіна.

Військову кар’єру Валерій Філюнкін розпочав у 2002 році,  закінчивши Харківський інститут танкових військ  імені Верховної Ради України, проходив службу на посадах командира танкових військ, начальника штаба батальйону, танкової роти, в Харківському Орджонікідзівському  військового комісаріату .

У 2013 році служив в м. Дніпро, з 2015 року — військовий комісар Київського військового комісаріату міста Харків, Добропольського військового комісаріату Донецької області. Брав участь в бойових діях в зоні АТО на території Донецької області.

Під час спілкування з новим комісаром, він окреслив основні напрямки своєї роботи в Ізюмі та розповів про хід призовної кампанії 2016:

  • Валерію Вікторовичу, які Ваші плани в найближчий час на новій посаді?
  • Перш за все, це підтримка в нормальному стані військомату, аби він був в числі лідерів по Харківській області, порядок в колективі, взаємодія з міською владою, робота з населенням, демобілізованими учасниками АТО, надання їм правової допомоги, роз’яснювальна робота з  кандидатами військової служби за контрактом. 
  • Розкажіть, коли розпочалася призовна кампанія, скільки вона триватиме і хто підлягає строковій службі?
  • З 1 вересня розпочалась осіння призовна кампанія на строкову службу в лавах Збройних силах України. Згідно Указу Президента України строковій службі підлягають молоді люди від 20 до 27 років, триватиме вона 18 місяців.
  • Серед населення шириться інформація, що строковики попадають в зону АТО. Чи це насправді так?
  • Я підкреслюю, жоден з призовників ні в якому випадку участь в АТО брати не буде. Лише добровільно за контрактом вони можуть залучатись до служби в зоні АТО. Тому батьки мають бути спокійними.

 

Слід зазначити, в м. Ізюмі підлягають осінньому призову 561 особа 1989-1998 рр. народження. Вже вручено 101 повістку.  Серед тих, хто з’явився до військомату та почав проходити  комісію (таких 25 юнаків), семеро з них медичною комісією визнано непридатними до військової служби, 9 — визнано придатними, двоє — знаходяться у розшуку, 76 осіб подали заяви на відстрочку від призову. Тож всім юнакам, яким в період призову виповнилось або виповниться 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, необхідно з’явитись до Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату на медичну комісію або представити документи для надання відстрочки від призову на строкову військову службу.

 

Електронна платформа Громадський бюджет