114 переглядiв

В Ізюмі продовжується реконструкція та оновлення закладів освіти: на черзі – ЗОШ №6

Заставка.00_00_10_09.Still017

Одним із головних напрямків у діяльності міської влади є галузь освіти. Протягом останніх чотирьох років постійно докладається максимум зусилль для створення сприятливих та комфортних умов для навчання дітей та праці педагогів. Коштами міського бюджету, за рахунок грантових вітчизнаниях та іноземних інвестицій у школах, гімназіях, дитячих садочках Ізюма проводяться поточні та капітальні ремонти, системно впроваджуються заходи щодо енергозбереження та енергоефективності.
Наприклад, у рамках співробітництва Ізюмської міської ради із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ в місті реалізовано інфраструктурні проекти в ДНЗ №№6, 10, 12, ЗОШ №2. А за рахунок гранту від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО (Фінляндія) фасади утеплили ЗОШ №5 та ДНЗ №17. На черзі – ЗОШ №6.
Наприкінці 2019 року між Ізюмською міською радою та фінською корпорацією НЕФКО були підписані грантовий та кредитний договори  на виконання у цьому освітньому закладі капітального ремонту з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективності. В рамках реалізації цього проекту в шостій школі будуть виконані роботи по термомодернізації будівлі навчального закладу, а саме: заміна вікон та вхідних дверей, утеплення фасаду, цоколю, горища, заміна покрівлі, встановлення вентиляції з рекуперацією тепла та індивідуального теплового пункту, виконання ремонтних робіт системи теплопостачання, водопостачання та водовідведення, внутрішнє опорядження будівлі та благоустрій території.
Тож створення належних умов для організації та проведення навчально-виховної діяльності у закладах освіти нашої громади продовжується.