Офіційний сайт міста Ізюм

369 переглядiв

В Ізюмі продовжується встановлення дитячих майданчиків

IMG_4305

Міська влада торік виділила майже півмільйона гривень на придбання та встановлення дитячих майданчиків в усіх мікрорайонах міста. 

На ці кошти було придбано 16 майданчиків. Встановлювати їх розпочали восени 2016 року і перший такий майданчик з’явився в мікрорайоні ”Веприцького хутору”.

І ось, з настанням теплої пори року встановлення майданчиків продовжено. Так, завдяки ініціативі депутата Ізюмської міської ради Руслану Марченку цими вихідними встановлено перший в цьому році дитячий майданчик в  мікрорайоні «Поворотка».

На урочистостях присутніми були керівництво міста. Ізюмський міський голова Валерій Марченко у своїй промові попрохав батьків та квартальних берегти майданчик від вандалів і безпорядку, а також зазначив, що ці майданчики встановлюються заради дітей та корисного дозвілля.

Сам же Руслан Марченко привітав дорослих та юних мешканців “Поворотки” з таким чудовим святом та пообіцяв, що міська влада й у подальшому так само працюватиме тільки на благо ізюмчан.

Голова квартального комітету Людмила Чміль подякувала міській владі і депутатам за те, що мрія всіх дітей, які живуть у цьому мікрорайоні міста, нарешті здійснилася, і вони отримали такий довгоочікуваний подарунок.

Після офіційного відкриття на дітей чекала розважальна концертно-ігрова програма. Яскраві герої подарували кожному присутньому гарний настрій, безліч жартів, цікавих конкурсів та звісно ж солодкі подарунки.