Офіційний сайт міста Ізюм

215 переглядiв

В Ізюмі продовжують ремонтувати медичні заклади

 1

Так, на сьогодні закінчено ремонтні роботи в дитячому поліклінічному відділенні. Там замість старого вхідного тамбуру, який був напівзруйнований та не витримував  складних погодних умов,  встановлено новий металопластиковий. Також фундамент від входу до кінця будівлі укріплений відмосткою, яка не дозволить воді руйнувати будівлю.   Раніше в цьому місці постійно під час злив або танення снігу була вода, через що батькам та малюкам було складно дістатись входу у поліклініку. Повністю відновлені й старі сходи, які теж майже відбули строк своєї експлуатації. “І це не дивно, адже будівлі вже понад 150 років і вона постійно потребує ремонту як зовні, так і в середині”, – зазначила заступник головного лікаря Надія Пишняк.

Та відтепер проблема вирішена. На ці роботи з міського бюджету виділено 83 тис. грн. Тому і медперсонал, і відвідувачі поліклініки дуже вдячні керівництву міста за розуміння проблем галузі медицини та ініціювання виділення коштів на сесії Ізюмської міської ради.

Разом з тим тривають ремонтні роботи в пологовому та інфекційному відділеннях. В цих будівлях за рахунок німецької компанії GIZ, обласного бюджету та в рамках співфінансування міського бюджету проводяться роботи по заміні вікон, дверей, даху, наразі триває тендерна процедура  на утеплення фасадів.

А в приміщенні стаціонарного корпусу вже повністю відремонтовано 2 та 4 поверхи. Триває робота на першому.

Як повідомила Надія Павлівна, усі профінансовані ремонтні роботи в закладах медичної сфери планується закінчити до кінця року.

Слід зазначити, що ремонт та відновлення приміщень соціальної сфери міста розпочато ще три ро ки тому завдяки ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка, фінансовій підтримці таких ініціатив  головою ХОДА Юлією Світличною та іноземними інвесторами.