179 переглядiв

В Ізюмі продовжуються роботи з благоустрою та підготовки до опалювального сезону

MVT00446

Початок серпня… В місті тривають роботи по ремонту доріг та підготовки об’єктів до нового опалювального сезону.
Ізюмське ПАТ «ШРБУ» продовжує поточне впорядкування дорожнього покриття та внутрішньо будинкових територій. До зробленого раніше додалися асфальтування спуску по вулиці Монастирській, дороги до амбулаторії практики сімейної медицини №2 по провулку Залізничному, тротуару по вулиці Заводській біля Палацу молоді та підлітків “Залізничник”, автобусної зупинки по вулиці Київській на залізничному ринку, облаштування внутрішньо будинкової території в районі бараків по вулиці Некрасова.  
Працівниками комунального підприємства “Благоустрій міста Ізюма” проводиться ямковий ремонт доріг нещодавно придбаною за рахунок міського бюджету машиною УЯР-01. Протягом двох тижнів роботи автомобіля відремонтовані дороги по вулицях Чумацька, Європейська, Суходольська, Харківська, Першотравнева, Соборна та проспекту Незалежності. Ізюмчани змогли бачити і як працює нова універсальна дорожньої комбінована машина, яку також міська влада придбала для благоустрою та впорядкування доріг міста.  
Розпочався і капітальний ремонт доріг. Першою ТОВ “Легіонбуд” (м. Харків) буде доводити до ладу вулицю Маршала Федоренка, далі – вулиця Московська. Загальна суму виконаних робіт по двом дорогам складає 3 млн. 800 тис. грн.
Готується місто і до опалювального сезону. Підрядна організація ТОВ «Астер-М» продовжує спорудження блочної модульної котельні по вулиці Пролетарській,10А. Об’єкт вже підключено до необхідних комунікацій, триває монтаж димової труби та котлового обладнання німецького виробництва. Тож, до початку холодів 12 житлових будинків на Верхньому селищі будуть повністю забезпечені якісним теплом.
Зазначимо, що з ініціативи та під контролем керівництва міста за рахунок міського бюджету роботи з благоустрою в Ізюмі продовжуватимуться й надалі.

Електронна платформа Громадський бюджет