Офіційний сайт міста Ізюм

198 переглядiв

В Ізюмі проведено профілактичні заходи з неповнолітніми засудженими

01 листопада 2016 року в Ізюмському МРВ КВІ проведено день Ізюмського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.  Участь у заході взяли і спеціалісти служби в справах дітей Ізюмського міськвиконкому, Ізюмського бюро правової допомоги  3 Харківського МЦ БПВД та Ізюмського відділу поліції.

Під час проведення зустрічі спеціалісти здійснили спільні профілактичні заходи з неповнолітніми засудженими та засудженими молодіжного віку, роздали наочну агітацію, розповіли про можливість надання інформаційних, психологічних та інших послуг, запросили відвідувати центри з метою отримання допомоги.

В рамках заходу зупинилися на правах та обов’язках дітей, Конвенції ООН «Про права дитини», продемонстрували слайди, наочно ознайомили з положенням про  права дітей, закріпленим в Конвенції, повідомили про Всесвітній день дитини 20 листопада.

Крім того, спеціалісти ЦСССДМ розповіли про соціальну адаптацію неповнолітніх, також про попередження насильства (До акції «16 днів проти насильства»).

 

Такі заходи сприяють виправленню засудженої особи, допомагають у встановленні довіри в стосунках, певним чином впливають на усвідомлення того, що держава не лишається осторонь соціальних проблем, з якими стикаються підоблікові особи, що є важливим кроком функціонування пробації та соціальних програм.

Ізюмський МРВ КВІ