Офіційний сайт міста Ізюм

135 переглядiв

В Ізюмі провели квест для підлітків «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

51060

У вівторок, 26 червня 2018 року в місті Ізюм громадська організація «Наша допомога» в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ – сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» провела профілактично-спортивний квест під назвою «Молодь обирає здоровий спосіб життя» для підлітків віком 14-19 років.

Мета квесту: навчити підлітків відповідальності за своє здоров`я, самостійності, підвищити рівень їх знань про профілактику соціально-небезпечних захворювань та сформувати у них навички здорового способу життя та безпечної поведінки.

До проведення квесту були залучені партнерські організації – мобільна бригада психосоціальної допомоги м. Ізюм, Служба у справах дітей Ізюмської міської ради, Ізюмський міський Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради та Соціальний відділ Ізюмської Єпархії.

Підлітки виконували завдання на станціях «Медична», «Спортивна», «Акторська», «Інтелектуальна» та «Ігрова», ведучі на станціях оцінювали команди за згуртованість, час і техніку виконання завдання по 10 бальній шкалі. Після виконання командами всіх завдань на станціях, відповідальними особами були підведені підсумки та оголошена команда-переможець.

Всім учасникам квесту були видані призи у вигляді солодких наборів та морозива. Команда-переможець була нагороджена грамотами та сертифікатом на 320 грн. у розважальний центр «Марс», який підлітки отримали від Управління молоді, спорту та іміджевих проектів.

Окрім подарунків начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник запросив підлітків до Ізюмської ДЮСШ імені В. Ткаченка і висловив сподівання, що їхня співпраця продовжиться, але вже в іншій, спортивній сфері.