190 переглядiв

В Ізюмі пройде семінар компанії Фосс-Он-Лайн

electronic_doc_man_main_ua

       У четвер, 2 листопада 2017 р., в Ізюмі відбудеться семінар на тему “Досвід створення електронного реєстру міської громади та впровадження програмного забезпечення для автоматизації діяльності ЦНАП і відділу державної реєстрації виконавчого комітету Ізюмської міської ради”.

   До участі у семінарі запрошуються керівники, у службовому підпорядкуванню яких знаходяться ЦНАП та відділ ДР, керівники ЦНАП та відділу ДР, провідні  спеціалісти вказаних підрозділів.

       Питання , які будуть розглянуті під час семінару:

  1. Електронний документообіг міської ради та виконавчого комітету – як основа для створення автоматизованої системи електронного самоврядування  «Електронне місто».
  2. Модульна структура системи електронного документообігу та її масштабованість під потреби розвитку міської громади та органів місцевого самоврядування.
  3. Досвід створення електронного реєстру міської громади та впровадження програмного забезпечення для автоматизації діяльності ЦНАП і відділу ДР виконавчого комітету Ізюмської міської ради. Ознайомлення з діючою системою.

        Зареєструватись для участі в семінарі можна за телефоном +38 (099) 204 77 41 або за посиланням https://fossdoc.com/tsnap

Вхід вільний.

Електронна платформа Громадський бюджет