237 переглядiв

В Ізюмі пройде Тиждень сталої енергії

1

У рамках приєднання нашого міста до Європейської ініціативи «Угода мерів» з 4 по 8 червня в Ізюмі проходитиме тиждень сталої енергії. Його мета – популяризація енергозбереження, пропагування сталої енергії та корисного використання природних ресурсів.

У ці дні в навчальних закладах міста проходитимуть різноманітні творчі конкурси та виставки («Мій ЕКОдім», «Енергозбереження очима дітей», малюнок на асфальті на тему «Збережемо природу»). Планується також проведення презентацій та конференцій на теми щодо використання традиційних та поновлюваних джерел енергії, впливу людини на довкілля та шляхи його мінімалізації. Також будуть проведені екскурсії для учнів шкіл міста в котельні, які працюють на альтернативних видах палива.

А для любителів велоспорту за підтримки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради 3 червня 2018 року пройде велодень, який розпочнеться велопарадом. Збір учасників відбудеться об 11.00 на центральній площі міста. Потім будуть проведені різноманітні спортивні змагання та конкурси.

Тож міська влада запрошуємо ізюмчан взяти активну участь у Тижні сталої енергії в нашому місті.