1 086 переглядiв

В Ізюмі пройде відкритий конкурс на зайняття посад керівництва міста

men

У зв’язку із запланованою робочою поїздкою керівництва міста на місячний термін до Амстердаму (Нідерланди), міська влада оголошує відкритий конкурс для всіх бажаючих на тимчасове (30 календарних днів) зайняття посад у виконавчому комітеті Ізюмської міської ради та Ізюмській міській раді, а саме:

1. Ізюмський міський голова;

2. Секретар Ізюмської міської ради;

3. Заступник Ізюмського міського голови з питань комунального господарства;

4. Заступник Ізюмського міського голови з питань економіки та фінансів;

5. Заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань.

Конкурс проходитиме у Великій залі засідань Ізюмської міської ради і транслюватиметься он-лайн у мережі Інтернет. Кандидатам на посади необхідно буде презентувати план заходів (до 5 хв.), які вони будуть реалізовувати протягом каденції. Після цього на офіційній сторонці в соціальній мережі «Facebook» проходитиме відкрите голосування, за результатами якого буде визначено переможців.

Вимоги до кандидатів: – Громадянство України; – Володіння державною мовою; – Вища освіта; – Знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції».

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися та надати письмову заяву; автобіографію; особову картку П-2; копію паспорту, ідентифікаційного коду, диплому про освіту з додатками, військового квитка, трудової книжки. Реєстрація проводитиметься до 01 квітня 2018 року (включно) за телефоном: +38 (05743) 2-14-87.

Електронна платформа Громадський бюджет