Офіційний сайт міста Ізюм

134 переглядiв

В Ізюмі пройшла баскетбольна «Золота осінь»

1

У суботу, 22 вересня, у спортивному комплексі «Локомотив» відбувся турнір з баскетболу «Золота осінь» серед юнаків 2004 та 2007 років народження.
В змаганнях взяли участь дві команди вихованців Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка, дитячо-юнацька команда баскетбольного клубу «Політехнік» (м. Харків) та команда юнаків Харківського обласного училища фізичної культури та спорту.
Всі команди показали динамічну та захоплюючу гру. На жаль, в обох іграх ізюмські баскетболісти поступилися суперникам: старші юнаки з рахунком 79:84, їх молодші товариші – 27:56.
На святковому параді зі словами привітання до присутніх звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Валерій Віталійович нагородив грамотами кращих гравців турніру: захисників – Данила Барського та Дмитра Тупала, нападників – Максима Андросова та Іллю Демченка, центрових – Владислава Куманіна та Поліну Тупало.
По завершенню змагань для всіх присутніх шанувальників баскетболу чоловіча команда БК «Політехнік» (м. Харків), у складі якої грають вихованці ізюмської школи баскетболу Сергій Кузнецов, Віктор Колотилов і Євген Савченко, провели яскравий баскетбольний майстер-клас, продемонструвавши присутнім чимало різноманітних вправ: віддавання передач в русі, ведення м’яча та виконування кидків.

Управління молоді спорту та іміджевих проектів
Ізюмської міської ради.