Офіційний сайт міста Ізюм

250 переглядiв

В Ізюмі пройшла весняна загальноміська толока

MVT03079

Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас, ізюмчан, активно взятися за благоустрій та прибирання рідного міста.

21 квітня 2018 року у Всесвітній День Землі в Ізюмі в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» пройшла загальноміська весняна толока.

До прибирання міста були залучені комунальники, працівники організацій, бюджетних установ, підприємств незалежно від форм власності, жителі приватного сектору та багатоповерхівок, а також керівництво міста.

За кожним підприємством та організацією були закріплені відповідні території.

Було виконано такий комплекс робіт:

– прибирано від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя закріплені та прилеглі території;

– зрізано поросль та чагарники, видалено сухе та поламане гілля;

– очищено стовбури, стовпи, паркани, дерева, будівлі, інші елементи благоустрою від об’яв, реклам, вивішених у недозволених місцях.

У толоці взяло участь більше тисячі чоловік.

Було задіяно 10 одиниць техніки.

В рамках акції «За чисте довкілля» в місті Ізюм протягом травня (конкретні дні проведення встановлюються керівництвом підприємств, організацій, установ з огляду на погодні умови) будуть продовжувати проводитися толоки з впорядкування територій.

Тож, шановні ізюмчани, долучайтеся до благородної справи – благоустрою та прибирання рідного міста, бо лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наш Ізюм привабливішим!