Офіційний сайт міста Ізюм

81 переглядiв

В Ізюмі пройшли збори військового духовенства в Збройних силах України

37b

       У середу, 11 жовтня 2017 року, в Ізюмі в приміщенні єпархіального управління відбулися щорічні збори священиків, які відповідають за співпрацю зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України у всіх єпархіях Української Православної Церкви.

       З привітальним словом до учасників зборів звернулися митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей та Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який зазначив, що міська влада завжди підтримує добрі ініціативи нашої церкви і впевнена, що всі разом – збройні сили, влада та духовенство допомагають військовим наблизити довгоочікувану перемогу над ворогом.

       В ході зборів, основною темою яких була «Роль, місце і завдання військового духовенства Української Православної Церкви в процесі становлення інституту військового капеланства у військових формуваннях країни», обговорили актуальні питання психологічної допомоги та духовної підтримки військовослужбовців, піднімали питання призначення на штатні посади військових священиків, взаємодія з підрозділами служб військового духовенства Міністерства оборони та інших військових формувань України в умовах функціонування інституту штатного військового духовенства. Були підведені підсумки діяльності священників у військових формуваннях в поточному році і вивчили досвід роботи з військовими в Ізюмській єпархії.

       З доповіддю виступив голова відділу Ізюмської єпархії по взаємодії зі збройними силами та правоохоронними органами протоієрей Вадим Батюк і відповідальний по роботі з діючими силами ЗСУ в зоні АТО протоієрей Олександр Панасенко.

Після цього учасники зборів відвідали Ізюмський краєзнавчий музей імені Н. В. Сібільова.

       У другій половині дня відбувся круглий стіл на тему: «Попередні підсумки функціонування інституту штатного військового духовенства і комплектування штатних посад військових священиків», потім священнослужителі поділилися досвідом роботи у військових формуваннях.

       Після чого виступили запрошені фахівці, які провели заняття з практичної психології.

       Після заслуховування звітів про діяльність єпархіальних військових відділів, обговорення дискусійних питань, були прийняті рішення зборів військового духовенства, які будуть доведені до відома керівництва УПЦ.

       На завершення учасникам з’їзду було вручено пам’ятні подарунки.