Офіційний сайт міста Ізюм

264 переглядiв

В Ізюмі пройшло засідання обласного штабу з підготовки ЖКГ до осінньо-зимового періоду

IMG_7340

       Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко провів в Ізюмі виїзне засідання обласного штабу з підготовки господарського комплексу міста Ізюм та Барвінківського, Борівського, Ізюмського районів до осінньо-зимового періоду 2017 року.

       Ізюмський міський голова Валерій Марченко доповів голові штабу про план заходів щодо підготовки міста до опалювального сезону 2017-2018 рр., модернізації соціальної інфраструктури Ізюма, перші підсумки ремонту автомобільних доріг,  а також про коригування тарифів на комунальні послуги і підготовку до капітального ремонту Ізюмської центральної міської лікарні.

     Євгеній Дем’янович звернув увагу присутніх на важливість реалізації будівництва Букінського водогону і першочергове підключення до центрального водопостачання сіл Ізюмського району Діброва та Оскіл.

       Також на заході виступив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Харківській області Сергій Пляка, який розповів про ремонт ділянки автомобільної траси Харків-Довжанський, яка проходить через наше місто та залізобетонного мосту через р. Сіверський Донець.

       Після завершення засідання заступник голови Харківської ОДА Євгеній Шахненко виїхав на місце ремонту автомобільної траси та залізобетонного мосту, для того щоб особисто перевірити хід проведених робіт.