267 переглядiв

В Ізюмі пройшов перший в області молодіжний форум 2016  

 

29 вересня 2016 року комунальна установа “Харківський обласний центр молоді” при підтримці Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації сумісно з Управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради було організовано та проведено “Молодіжний форум 2016”.

            Представники найактивнішої молоді з різних районів та міст Харківської області з’їхались у місто Ізюм, щоб прийняти участь у молодіжному форумі. Серед них — і  вихованці ізюмських шкіл та гімназій, лідери органів учнівського самоврядування та громадських організацій, учасники міських команд КВК.

            Учасники прослухали чотири семінари-тренінги та майстер-класи від фахівців і висококваліфікованих тренерів на теми: “Як досягти успіху в підприємництві: від ідеї стартапу до реалізації”, “Студентське та учнівське самоврядування як практична школа лідерства: лайфхаки від успішних представників”, “Організація масових заходів та масштабних проектів соціально-культурної сфери”, “Практика гумору: як створити успішну команду КВК”.

            Присутній на форумі заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін привітав учасників з такою грандіозною подією, побажав, аби цей захід став для всіх відкриттям нових, унікальних знань,  цікавих знайомств та яскравих вражень.  

Тренінги проходили у невимушеному та активному спілкуванні молоді та спікерів, учасники отримали практичні та теоретичні навички для реалізації власних мрій, потреб та ідей від фахівців актуальних для активної молоді галузей: так, успішний підприємець-аграрій Микола Шеветовський поділився секретами створення власного бізнесу, голова Студентської ради ХНУ ім.В.Н.Каразіна Євген Лобанов та випускник Школи Успіху Братів Кличко Владислав Орел розповіли про методи досягнення високих результатів у діяльності органів студентського та учнівського самоврядування. Радник Харківського міського голови та школи лідерства «МОСТ» Олег Орехов розповів про тонкощі організації масштабних культурно-масових заходів. І фінальним тренінгом на форумі став виступ Президента Харківської міської молодіжної ліги КВК Алли Подкосової-Фокіної. Діти отримали практичні поради, як створити дружню та по-справжньому веселу команду КВК у школі та в місті.

По завершенню теоретичних семінарів для молоді була організована практична, науково-просвітницька концертна програма, де молодь мала змогу на власні очі побачити практичну реалізацію теоретичної частини форуму.

Головною метою заходу було надання молоді Харківського регіону теоретичних та практичних знань для власного розвитку та реалізації. Молодь була дуже вдячна та виявила бажання проводити такі корисні, мотивуючі та натхненні заході якомога частіше.

            Як зазначив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Ярослав Вишняков, “в цілому захід отримав позитивні відгуки, як тренерів, яких приємно вразила активність та допитливість ізюмської молоді, так і дітей – які розмістили в Інтернеті багато записів із вдячністю організаторам та вчителям. Хочу підкреслити, що саме з цього заходу почнеться поетапне формування в місті молодіжного руху, і анонсована на зустрічі із міським головою лідерів учнівського самоврядування та шкільними активістами робота в цьому напрямку вже запущена”.

Електронна платформа Громадський бюджет