Офіційний сайт міста Ізюм

153 переглядiв

В Ізюмі пройшов турнір пам’яті тренерів Володимира Баклашкіна та Володимира Ткаченка

Копия Турнір БТ 4

 11 листопада на базі СК «Локомотив» відбувся традиційний відкритий турнір з баскетболу пам’яті ізюмських тренерів Баклашкіна В.П. та Ткаченка В.В. Організаторами турніру виступили: Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, Ізюмська ДЮСШ імені В.В. Ткаченка та супермаркет «Меркурій».

У відкритті турніру взяли участь Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Володимир Мацокін та інші почесні гості. На турнірі були присутні вдова Володимира Васильовича Ткаченка Людмила Степанівна та обидва його сини Андрій і Володимир.

Під час урочистого параду-відкриття присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання, бажаючи учасники турніру відвідали могили Баклашкіна В.П. та Ткаченка В.В., де поклали квіти. В рамках турніру було проведено дві гри: перша між командами юнаків 2004-2005 р.н. Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка та СДЮСШОР «Україна» м. Харкова, друга – між командою ветеранів міста Ізюма та об’єднаною командою ветеранів міст Харкова і Кривого Рогу. В складі команди ветеранів м. Ізюма грав Володимир, молодший син Ткаченка В.В. На турнірі було чимало вболівальників, які вітали і активно підтримували спортсменів, а юні баскетболісти та ветерани віддячили їм самовідданою та результативною грою. Обидві гри закінчилися перемогою ізюмчан: перша з рахунком 75:34, друга з рахунком 53:40. Були проведені конкурси «Штрафний кидок» та «Дальний кидок», переможцями яких стали юні ізюмські баскетболісти Барський Данило та Скрипка Роман. Їх тренер-викладач Скрипник Руслан виграв конкурс «Штрафний кидок» серед ветеранів. Команди-учасниці турніру були нагороджені почесними грамотами, юнацька команда отримала перехідний кубок, призові статуетки вручили кращим гравцям турніру Сурніну Микиті серед юнаків та Асеєву В’ячеславу серед ветеранів. Дякуємо усім командам-учасникам та вболівальникам.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради.